Babor spa

Základem krásného vzhledu je mít čistou a vyživenou pleť. Každodenní domácí péče o ní je na prvním místě. Avšak pravidelná návštěva kosmetického salónu by neměla chybět ve Vašem diáři a to, alespoň jedenkrát za měsíc.

LEDEN
Babor – krása ve znamení růže

V lednu jsem se rozhodla objednat a navštívit luxusní salón BABOR BEAUTY SPA v Ostravě na Nové Karolíně.

Na kosmetickou procedůru chodím nenalíčená a nelíčím se ani po ní. Proto si vybírám termín, kdy v diáři mám volný celý den, nebo alespoň den, kdy není nutné se líčit.
Tento salón jsem chtěla navštívit velmi dlouho, a tak jsem se do něj opravdu těšila.
Již samotný vstup do salónu mne zaujal a lákal vstoupit. Přes skleněné tabule jsem viděla nádherný bílý interiér s recepcí a usmívající se slečnu recepční. U vstupu jsem si odložila kabát a botky vyměnila za bílé pantofle. Slečna recepční mne přivítala v jejich salónu, představila mi různé typy ošetření a zaregistrovala do klientského systému. Posléze mne seznámila se sympatickou paní Ivankou, které jsem se svěřila do rukou.


Nabídla mi sklenici vody a poprosila, abych ji následovala po schodech do patra. V patře je několik místností a samozřejmě toaleta.


V „naší“ místnosti bylo příjemné přítmí, hrála relaxační hudba a voněla jemná vůně. Odhalila jsem se v soukromí do půl těla, zavinula do bílého měkkého ručníku a vyčkala na zpětný příchod paní Ivanky.


Zetptala se mne, co mne trápí, na co bych se ráda zaměřila a poté mi doporučila vhodný typ ošetření. Dohodly jsme se na ošetření pro citlivou pleť. Pleť byla šetrně očištěna peelingem, hloubkově vyčištěna a póry mechanicky dočištěny. Následovala aplikace koncetrovaných látek, masáž obličeje a dekoltu, hloubková vyživující speciální maska, během které proběhla masáž celých rukou od ramen po konečky prstů. Poté závěrečný krém jako oční, tak obličejový.


Celá procedůra v trvání 90minut byla velmi příjemná a neskutečně relaxační. Pocelou dobu mluvila paní Ivanka tlumeným hlasem, aby nenarušovala relaxační atmosféru, kterou vytvářela. Po skončení jsem se oblékla a vydala zpět na recepci, kde již čekala paní Ivanka a optala se mne, zda bylo všechno v pořádku, zda jsem byla spokojená. Řekla mi svůj odborný názor na aktualní stav mé pleti a ukázala vhodné produkty na domácí péči. Já se samozřejmě ptala na všechny produktové řady a velmi mně zaujaly séra, které jsou kompatibilní se všemi krémy.


K nákupu jsem nebyla nijak tlačena. Spíše mile překvapena, že jsem dostala vzorečky produktů na domácí otestování. Ke vzorečkům ješte dostala „Baboroniny“ ( magazín ), katalog produktů, seznam a ceník ošetření a akční kartičku pro kamarádku. To vše jsem si odnášela v krásné elegantní papírové tašce.

 

Rozloučení proběhlo s poděkováním a já odcházela spokojená, uvolněná a pletí čistou a vyživenou.
Největší benefit a zážitek ze salónu Babor?
Jedním slovem, VŮNĚ. Tak dloho jsem nikde necítila tak příjemnou vůni. Bože! Voněla jsem tak skvěle, že jsem se nemohla nabažit sama sebe a klidně bych se snědla. Po návštěvě salónu Babor mne čekala káva s kamarádkou a i ta ke mně stále čichala :D.
Doma jsem poctivě vše, co bylo v tašticce ze salónu prozkoumala, pročetla a vyzkoušela.
Čistící mléko a tonikum bylo úžasné. Nijak nedráždilo a pleť po něm nepla. Krémy jsem dostala antistresové, používala na den i noc. Byly příjemné a pleť po nich byla dostatečně vyživená. Avšak nevoněly, tak jako ty, které jsem dostala během ošetření v salónu a to bylo pro mne zklamání, protože jsem se těšila, že budu tak úžasně vonět i doma.

Shrnutí:
Pokud milujete wellness, relax, masáže a klid, tak do Babor beauty spa se určitě objednejte a tohle vše dopřejte své pleti a hlavně sama sobě. Stojí to za to :).