O mně

Miluji krásu, půvab, ženskost, eleganci i extravaganci. Vše čím se ženy vyznačují.

Jako každá malá holčička jsem toužila být krásnou, něžnou princeznou či vílou. Poté panenkou Barbie s dokonalým make-upem a dlouhými hustými vlasy. V teenagerském věku jsem již sama zkoušela, co vše se dá použít na obličej a jak ho měnit. Začátky nebyly vůbec vábné… Maminčin egyptský cihlově oranžový pudr na celém obličeji nevypadal ani trošku fajn, protože zbytek těla byl přirozený a světloučký :D. Či první nákup dekorativní kosmetiky s babičkou, kde nákup obsahoval metalicky modrou tužku na oči, tmavě modrou řasenku a růžovou rtěnku se třpytkami :D. Dnes se už ani nedivím, že mne učitel na základní škole poslal na toaletu si svůj “první Make-up look” smýt. Ale nevzdala jsem to a začala se více o líčení zajímat.

O tom, čím chci v dospělosti být, se rozhodlo v okamžiku, kdy jsem se poprvé setkala s profesionální vizážistkou České televize, při účinkování v soutěžní hře pro žáky 9.tříd základní školy.

V roce 2008 jsem úspěšně absolvovala rekvalifikační kurz u Cosmea centre s.r.o. – Vizážistka osobnosti a barvové poradenství. Následně kurzy u Asociace vizážistů a stylistů České republiky – Fotomakeup I,II,III.
Od roku 2016 jsem se stala také externí vizážistkou pro světovou značku Estée Lauder. Můžete mne tak potkávat ve značkových parfumeriích v České republice.

Rok 2017 byl velkým rokem kupředu. Vybudovala jsem své první make-up studio a získala exlusivitu v Moravskoslezském kraji pro profesionální značku Makeup factory, kterou si můžete u mne vyzkoušet a následně zakoupit.
Stálé sledovaní trendů, technik a novinek, mne inspiruje. Láká mne zkoušet a vytvářet nové, kreativní make-up looky. Od nahého líčení až po maskérské práce se speciálními efekty. Tudíž v mých vizážistických kufrech najdete produkty téměř všech světových profesionálních značek. Díky letitým zkušenostem a nespočtem klientek, se zaměřuji i na poradenství péče o pleť a vlasový styling.
Největší radost a potěšení mi dělá usmívající se, nadšená, spokojená a vracející se klientka či klient, který svůj zážitek doporučí dál.

„Co nabízím?“

Sebe :).
Své zkušenosti, svou dovednost, svou originalitu a v neposlední řadě zážitek.
A to, v podobě profesionálních služeb pro ženy všech věkových skupin, profesí a pro jakoukoli příležitost. Chci Vám doporučit vhodnou kosmetiku, poradit a naučit Vás, jak vypadat krásně za všech okolností. Ať už to bude výlet do přírody, pracovní schůzka, párty s přáteli, romantická večeře s partnerem či slavnostní událost.

„Proč se svěřit do mých rukou?“

Vždy mi jde v prvé řadě o Vás. Chci, aby líčení splnilo Vaše přání a představy. Přistupuji k Vám individuálně a vycházím vstříc Vašim požadavkům.
Mám zkušenosti s citlivou, intolerantní i atopickou pletí, proto při práci dodržuji nejvyšší hygienické standardy. Zakládám si na perfektním, precizním, symetrickém a detailním líčení. Kosmetiku pro Vás vybírám podle toho, co se mi nejvíce osvědčilo svou profesionální kvalitou. Pracuji spolehlivě a termíny neruším.

Velmi se na Vás těším :)

Andy Bie

N O V I N K A

Nově také VLASOVÉ SLUŽBY – Svatební či společenské účesy.


Pro objednání či podrobnější info, mne neváhejte kontaktovat :)