Ladies makeup party

Mít skvělou, zábavnou, zážitkovou, dámskou jízdu s kamarádkami, ať narozeninovou, předsvatební, či jen tak víkendovou u bazénu ve slunečný den a v ruce skleničku dobrého, vychlazeného sektu s jahodami, na kterou budete rády vzpomínat, chcete přece i Vy.
Ladies make up party je plná rad, tipů a triků pro každodenní líčení, ale také zábavné, praktické ukázky líčení pro příležitost, jakou si zvolíte.

Podíváte se, co vše skrývájí kufry vizážistky, vyzkoušíte si vše, co Vás již dlouho zajímá, ale nemáte odvahu si to sama v obchodech zkusit. Navzájem si v zábavné formě vyzkoušíte aplikaci produktů, a poté budete lichotit jedna druhé, jak perfektně a krásně vypadáte. :)
Na své Ladies make up party mne berte spíše jako kamarádku ze světa beauty, které se můžete ptát na cokoli, než-li lektorku. :)

Veškeré profesionální produkty a doplňky (včetně vychlazené láhve sektu a sladkého zpestření večera či dne), pro Vás a minimálně 4 Vaše kamarádky přivezu. Vy se o nic dále nestaráte.
Cena za osobu 1400,–, při počtu 10 a více osob je cena za osobu 1000,–

Ladies make up party TEEN

Make up je skvělý způsob, jak zdůraznit svou přirozenou krásu a povznést to nejlepší.
Ale když začínáte, není vždy snadné vědět, jestli je to, co děláte správné a správně. Například můžete správně aplikovat krásnou rtěnku, avšak nesprávný odstín, a naopak.

Pro Vaši náctiletou slečnu a pár jejích kamarádek se v tento den v pohodlí Vašeho domova zaměříme na minimální, přirozeně vypadající líčení a různé techniky, které lze použít i v příštích letech.

Veškeré profesionální produkty a doplňky pro Vaši slečnu a minimálně 4 její kamarádky přivezu. Vy se o nic dále nestaráte. Cena za osobu 600,–, při počtu 10 a více osob je cena za osobu 500,–


Pro objednání či podrobnější info, mne neváhejte kontaktovat :)